خانه / اخبار / ۱۸ صنف از رونق کسب و کارهای اینترنتی متاثر می شود

۱۸ صنف از رونق کسب و کارهای اینترنتی متاثر می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در صورت رونق کسب و کارهای اینترنتی، طبق بررسی های انجام شده ۱۸ صنف…

 متاثر می شود که لازم است صاحبان صنوف در این زمینه تدبیر کنند.
محمدرضا حاجی پور در دومین گردهمایی مدیران اصناف استان مرکزی که در شهرستان تفرش برگزار شد، افزود: با توجه به مواردی همچون حذف حریم صنفی که باعث زیان ده شدن برخی صنوف شده، اصلاح قانون نظام صنفی ضروری است.
وی ادامه داد: اتاق های اصناف منابع درآمدی ویژه ای ندارند که لازم است مسئولان ذیربط بدنبال ایجاد درآمد پایدار برای اتاق های اصناف در سراسر کشور باشند.
اصناف باید با توجه به توسعه کسب و کارهای اینترنتی در کشور توجه به امر آموزش را سرلوحه های برنامه های خود قرار دهند و این مسئله را جدی بگیرند.
وی برندسازی در اصناف را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد که برندسازی باید از داخل واحدهای صنفی شروع و به رده های بالاتر گسترش یابد.
پرداخت تسهیلات به صنوف تولیدی در برنامه های امسال دولت قرار گرفته و قرار است علاوه بر صنوف تولیدی، صنوف خدماتی، توزیعی و خدمات فنی را هم شامل شود.

این مطالب را نیز ببینید!

استارت آپ چیست؟

“من نمی خواهم برای یک نفر دیگر کار کنم”“من میخواهم استارت آپ راه بیندازم”“اگر مدتی بر روی ایده های خودم کار کنم خیلی سریع پولدار می شوم”عبارات آشنایی که این روزها میان جوانان بسیار رایج است. و آنقدر جدی است که برخی از این افراد کسب و کارهای روزمره خود را رها کرده و در راستای تحقق رویاهای خود اقدام به ایجاد شرکت های استارت آپی می کنند. آیا آنقدر که شور و اشتیاق برای ایجاد استارت آپ بوجود آمده است، درک و تعمق در معنا و مفهوم آن ایجاد شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =